Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 165,00 € - 1 906,00 €

Kranų sk.

Kranų sk.

Nestandartinės kolonos

Nestandartinės kolonos

Aktyvūs filtrai

Alaus kolona "LINDR TUBE" 1 krano

Minimalizmas. Taip vienu žodžiu būtų galima apibūdinti LINDR TUBE alaus bokštą. Ant jo palikome tik būtinus komponentus. Jis tinka ten, kur tikrai mažai vietos, tačiau kartu dėl nerūdijančio plieno konstrukcijos be suvirinimo siūlių ir švarių linijų yra vienas iš aptakaus dizaino bokštų.

Alaus kolonos spalva: CHROM

Medalionai: TAIP/LED

Kranų kiekis: 1

Kaina 165,21 €

136,54 € be PVM.

Alaus kolona "LINDR NAKED ONE" 1 krano

Jei kam nors LINDR NAKED alaus kolona atrodo per tvirta, mūsų dizaineriai sugalvojo lengvą LINDR NAKED ONE versiją. Tai unikalus vieno krano bokštas, kurio dizainas yra paprastas ir švarus. Pagaminta iš nerūdijančio plieno be suvirinimo siūlių, ypač tinka modernioms barų ar restoranų erdvėms, taip pat ten, kur nėra daug vietos. Siekiant pabrėžti dizainą, naudojamas centrinios vamzdis rasoja ant paviršiaus dėl recirkuliacijos ir sukuria unikalią tikrai atšaldyto alaus išvaizdą.

Alaus kolonos spalva: CHROM

Medalionai: TAIP/LED

Kranų kiekis: 1

Kaina 273,75 €

226,24 € be PVM.

Alaus kolona "LINDR T" 2-10 kranų

LINDR T koplona nuo dviejų iki dešimt kranų yra pirmosios LINDR sukurtos išsamios kolonų linijos dalis. Šios serijos kranų skaičius kolonoje nuo dviejų iki dešimties. Dėl subtilesnės konstrukcijos ir mažesnio atstumo tarp kranų, koloną galima naudoti vietose, kuriose trūksta vietos.

Alaus kolonos spalva: CHROM/PVD

Medalionai: TAIP

Kranų kiekis: 2-10

Kaina 356,56 €

294,68 € be PVM.

Alaus kolona "SOUDEK" 1-3 kranų

Išskirtinis ir prabangus nerūdijančio plieno ir natūralios ąžuolo medienos derinys sukūrė LINDR SOUDEK alaus koloną, kurios pagrindas yra LINDR T kolonos konstrukcija. Ji gali būti su vienu, dviem arba trimis kranais. Ši kolona puikus kiekvieno baro ar vyno parduotuvės išskirtinumas.

Alaus kolonos spalva: CHROM/MEDIS

Medalionai: NE

Kranų kiekis: 1-3

Kaina 534,84 €

442,02 € be PVM.

Alaus kolona "LINDR GRAND" 3-5 kranų

LINDR GRAND alaus kolona su trimis kranais yra dominuojanti, kiekvieno baro kolonos savybė. Naudojome LINDR T serijos dizainą, tačiau struktūriškai modifikavome, kad surinkimas būtų kuo paprastesnis.

Alaus kolonos spalva: CHROM

Medalionai: TAIP/LED

Kranų kiekis: 3-5

Kaina 609,22 €

503,49 € be PVM.

Alaus kolona "COLD BRIDGE T" 4 kranų

Jums nebereikia ieškoti kompromiso tarp dizaino ir pažangiausių technologijų! LINDR COLD BRIDGE T bokštas su keturiais kranais siūlo juos abu. Tai puikios kokybės, lygių nerūdijančio plieno linijų be suvirinimo siūlės, kartu su unikalia recirkuliacijos iki kranų technologija, bokštas - aiškus kandidatą jūsų versle.

Alaus kolonos spalva: CHROM

Medalionai: TAIP/LED

Kranų kiekis: 4

Kaina 1 209,84 €

999,87 € be PVM.

Alaus kolona "COLD BRIDGE U" 4-8 kranų

Jums nebereikia ieškoti kompromiso tarp dizaino ir pažangiausių technologijų! LINDR COLD BRIDGE U bokštas su keturiais-aštuoniais kranais siūlo juos abu. Tai puikios kokybės, lygių nerūdijančio plieno linijų be suvirinimo siūlės, kartu su unikalia recirkuliacijos iki kranų technologija, bokštas - aiškus kandidatas jūsų versle.

.

Alaus kolonos spalva: CHROM

Medalionai: TAIP/LED

Kranų kiekis: 4-8

Kaina 1 209,84 €

999,87 € be PVM.

Alaus kolona "NAKED COLD BRIDGE" 6-12 kranų

Lindr produkcijos flagmanas, kuris, be jokios abejonės, bus absoliutus Jūsų baro dominuojantis traukos taškas. LINDR NAKED COLD BRIDGE bokštas su šešiais - dvylika kranų yra absoliuti išpilstymo bokštų viršūnė, puiki ne tik išvaizda, bet ir su unikalia recirkuliacijos ir atšaldymo sistema. Šis bokštas aiškiai parodys svečiams, kad rimtai žiūrite į alaus išpilstymą, bei jo pateikimą.

Alaus kolonos spalva: CHROM

Medalionai: TAIP/LED

Kranų kiekis: 6-12

Kaina 1 905,18 €

1 574,53 € be PVM.

Alaus kolona "COLD BRIDGE H" 6-8 kranų

Jums nebereikia ieškoti kompromiso tarp dizaino ir pažangiausių technologijų, LINDR COLD BRIDGE H bokštas su šešiais-aštuoniais kranais siūlo juos abu. Tai puikios kokybės, lygių nerūdijančio plieno linijų be suvirinimo siūlės, kartu su unikalia recirkuliacijos iki kranų technologija, daro šį bokštą išskirtiniu jūsų versle.

Alaus kolonos spalva: CHROM

Medalionai: TAIP/LED

Kranų kiekis: 6-8

Kaina 1 905,18 €

1 574,53 € be PVM.