Žarnos

Žarnos

Aktyvūs filtrai

Žarna gėrimui nuo 4 iki 16 mm

Ar vamzdelio, kuris dažniausiai pagamintas iš plastiko, paskirtis yra tik transportuoti skysčius iš vienos vietos į kitą: pavyzdžiui, nuo alaus statinės iki alaus krano, kuriuo išleidžiamas produktas?

Gėrimų vamzdelis turi transportuoti gėrimus, išsaugant jų kokybę ir savybes. Išpilstant gaiviuosius gėrimus vamzdelis turi išlaikyti temperatūrą ir dujas, kad gaminys į kliento stiklinę patektų geriausiomis sąlygomis.

Kaina 0,97 €

0,80 € be PVM.

Žarnų pajungimo komplektas 1-2 kr. "K" versija

Žarnų pajungimo komplektas, kuris yra komplektuiojamas prie šaldiklių su oro kompresoriumi. Visos šaldiklių versijos su K raide. Pajungimai skirti vieno arba dviejų kranų šaldikliams. Taip pat prie šio komplekto būtina atskirai įsidėti į krepšelį ir reikiamo tipo statinės vožtuvą (-us).

Kaina 13,20 €

10,91 € be PVM.

Žarnų pajungimo komplektas 1-2 kr. "CO2" versija

Žarnų pajungimo komplektas, kuris yra komplektuiojamas prie šaldiklių be oro kompresoriaus su reduktoriumi. Visos šaldiklių versijos be K raidės. Pajungimai skirti vieno arba dviejų kranų šaldikliams. Taip pat prie šio komplekto būtina atskirai įsidėti į krepšelį ir reikiamo tipo statinės vožtuvą (-us) ir reduktorių.

Kaina 13,56 €

11,21 € be PVM.

Žarna aukšto slėgio reduktoriui

Aukšto slėgio žarna skirta sujungti balioną su reduktoriumi. Šiuo atveju reduktorius yra pritvirtintas prie sienos ir monometrai yra apsaugoti nuo dūžių.

Gali būti užsukama raktu arba ranka. Perkant žinutėje nurodykite kuri modifikacija jums reikalinga.

Sriegis: W21,8x1/14

Ilgis: 1200mm

Kaina 43,25 €

35,74 € be PVM.