Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Tubing Food

Tubing Food yra pirmaujanti įmonė, kurianti, gaminanti ir parduodanti žarnas, pytonus, kranus, bokštus ir valdymo sistemas gėrimų išpilstimo rinkoje. Šiandien Tubing Food pirmauja vidaus ir Pietų Europos rinkose, eksponentiškai augdama visoje Europos erdvėje.

Aktyvūs filtrai

Pytonas nuo 2 iki 14 linijų produktų

Python alaus aušinimo sistema susideda iš vamzdžių rinkinio (vieni skirti produktams, kiti vandens recirkuliacijai), sujungti juosta ir izoliacija. Pytonas, kurio viduje gali būti iki 32 vamzdelių, leidžia gėrimams tekėti bet kokioje aplinkoje (net ir lauke, pavyzdžiui, muzikos festivalyje) ir dėl vidinių aušinimo vamzdelių juos vėsina, nereikalaujant kelių šaldiklių.

Daugiau nei python vamzdeliai „Tubing Food“ sukūrė šilumokaitį, kuris gali palaikyti alaus temperatūrą iki 2ºC ir įpilti gėrimą į taurę žemesnėje nei 2ºC temperatūroje, naudojant tik vandenį kaip recirkuliaciją.

Kaina 6,66 €

5,50 € be PVM.

Žarna gėrimui nuo 4 iki 16 mm

Ar vamzdelio, kuris dažniausiai pagamintas iš plastiko, paskirtis yra tik transportuoti skysčius iš vienos vietos į kitą: pavyzdžiui, nuo alaus statinės iki alaus krano, kuriuo išleidžiamas produktas?

Gėrimų vamzdelis turi transportuoti gėrimus, išsaugant jų kokybę ir savybes. Išpilstant gaiviuosius gėrimus vamzdelis turi išlaikyti temperatūrą ir dujas, kad gaminys į kliento stiklinę patektų geriausiomis sąlygomis.

Kaina 0,97 €

0,80 € be PVM.

Žarnų pajungimo komplektas 1-2 kr. "K" versija

Žarnų pajungimo komplektas, kuris yra komplektuiojamas prie šaldiklių su oro kompresoriumi. Visos šaldiklių versijos su K raide. Pajungimai skirti vieno arba dviejų kranų šaldikliams. Taip pat prie šio komplekto būtina atskirai įsidėti į krepšelį ir reikiamo tipo statinės vožtuvą (-us).

Kaina 13,20 €

10,91 € be PVM.

Žarnų pajungimo komplektas 1-2 kr. "CO2" versija

Žarnų pajungimo komplektas, kuris yra komplektuiojamas prie šaldiklių be oro kompresoriaus su reduktoriumi. Visos šaldiklių versijos be K raidės. Pajungimai skirti vieno arba dviejų kranų šaldikliams. Taip pat prie šio komplekto būtina atskirai įsidėti į krepšelį ir reikiamo tipo statinės vožtuvą (-us) ir reduktorių.

Kaina 13,56 €

11,21 € be PVM.