Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Thonhauser

Efektyvūs valymo plovikliai skirti maisto pramonei. Aukštos kokybės valymo ir dezinfekcijos plovikliai visoms kitoms pramonės šakoms.

Cheminės medžiagos ir matavimo prietaisai, pagrįsti patentuota PST spalvos indikacija.

Įranga ir pritaikymo inžinerija.

Thonhauser daugiau nei 40 metų siekia geriausios higienos maisto pramonėje ir kuria itin efektyvius valymo ploviklius bei pritaikytas pakuotes visai perdirbimo higienai. Jie tai daro sutelkdami dėmesį į gaminių, kuriuos būtų SAUGU naudoti, kurie duoda PATIKRINAMUS valymo rezultatus ir taip padidina jūsų GAMINIŲ SAUGĄ, kūrimą, kuriuos galima naudoti EFEKTYVIAI ir ŽALIAI.

Patyrę THONHAUSER ekspertai ir 40 tarptautinių verslo partnerių iš 25 šalių padeda jums patenkinti konkrečius poreikius, teikdami asmenines ir kompetentingas konsultacijas. Žinoma, mes padėsime jums įveikti visus su „higiena“ susijusius iššūkius, naudodamiesi visa gaminių sauga ir bendradarbiaujant.

Aktyvūs filtrai

Plovimos milteliai "DESANA MAX FP"

TM DESANA MAX FP yra patikimas valiklis ir dezinfekavimo priemonė, skirta reguliariai naudoti (kas 1-4 savaites), siekiant palaikyti aukštą gėrimų išpylimo įrangos higienos lygį.

Be chloro, be kvapo, ekologiška technologija.

1 pakelis - 45 g

Pakuotėje : 265 vnt

Kaina 4,24 €

3,50 € be PVM.

Plovimos milteliai "DESANA MAX CL"

TM DESANA MAX CL yra giliai valanti šarminė miltelių pavidalo plovimo priemonė, skirta sunkiai pašalinamiems alaus likučiams ir kitose gėrimų išpylimo sistemose.

Aktyvus chloras, ekologiška technologija.

1 pakelis - 35 g

Pakuotėje : 300 vnt

Kaina 4,24 €

3,50 € be PVM.