search

Reduktorius "MM P+ Primary" vieno išėjimo

59,29 €
Su PVM

49,00 € be PVM.

Saugiai valdykite CO2 srautą naudodami mūsų Premium Plus žemo slėgio pirminį reduktorių. „Premium Plus“ reguliatoriai standartiškai komplektuojami su reguliavimo varžtu ir dangteliu, neleidžiančiu neleistinai reguliuoti dujų slėgio, dėl kurio gali atsirasti putų ar kitų veikimo problemų.

Prekės kodas: 330103-791067

Svoris: 1.50 kg

Kiekis
Turime sandėlyje

  Atsiskaitymo būdai

Saugus atsiskaitymas Jums patogiu būdu.

  Pristatymas

Patogus pristatymas Jūsų pasirinktu būdu.

  Garantija

Visai naujai įrangai suteikiame garantija.

„Micro Matic“ yra įsipareigojusi gaminti aukščiausios kokybės dujų įrangą pramonėje. Pagaminta čia, Lietuvoje, kiekvienas Micro Matic gamyklą paliekantis reduktorius praeina griežtą kokybės kontrolės testavimo procesą, užtikrinantį tikslumą, patikimumą ir optimalų veikimą rinkoje. Mūsų naujasis „Premium Plus“ reguliatorius siūlo pramonėje pirmaujančias funkcijas, užtikrinančias geresnį našumą, geresnę kokybę ir geriau patikrintą reguliatorių.

Saugiai valdykite CO2 srautą naudodami mūsų Premium Plus žemo slėgio pirminį reduktorių. Siekiant didesnio saugumo, šiame modelyje yra integruotas slėgio mažinimo vožtuvas, kuris išleidžia orą, jei slėgis viršija 4 bar. Šiame pirminiame reguliatoriuje yra išvesties matuoklis, kuris stebi slėgį iki 6 bar, kad būtų galima pasirinkti įvairių rūšių alaus, o baliono matuoklis turi 0–300 bar diapazoną, kad žinotumėte, kiek slėgio lieka jūsų balione. „Premium Plus“ reguliatoriai standartiškai komplektuojami su reguliavimo varžtu ir gaubtu, neleidžiančiu neleistinai reguliuoti dujų slėgio, dėl kurio gali atsirasti putų / veikimo problemų.

47 Prekės